Nowoczesny cyfrowy zegarek
Bez tytułu.png

REALIZACJA

CZAS REALIZACJI 3-5 DNI ROBOCZYCH

Zamówienia ze sklepu internetowego realizowane są w terminie nie dłuższym niż 5 dni roboczych.

Zamówienia niestandardowe, złożone za pośrednictwem sklepu internetowego realizowane są w terminie 7-30 dni roboczych. Termin realizacji dotyczy również zamówień powyżej 1000szt.  W przypadku zamówień powyżej 10 000szt. termin realizacji ustalany jest indywidualnie.

W przypadku opóźnienia w realizacji zamówienia, sprzedający jest zobowiązany do poinformowania o tym fakcie kupującego oraz podania nowej daty realizacji.

Zdawczo-Hands-Holding-boxy
Bez tytułu.png

WYSYŁKA

WYSYŁKA  W 24H!

Towar wysyłamy po zaksięgowaniu się pieniędzy na koncie bankowym lub po otrzymaniu potwierdzenia przelewu (nie dotyczy płatności gotówką). Wysyłki w formie paczki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx oraz DPD. Przesyłki paletowe obsługuje firma kurierska Geis. Istnieje możliwość wysyłki w weekendy- w tym przypadku naliczana jest dodatkowa opłata, zgodnie z cennikiem dostawcy.

Każdy produkt ma indywidualne koszty dostawy- zależne od wielkości przesyłki. Koszt dostawy jest podliczony w koszyku, cena nie ulega zmianie.

Sposoby doręczenia towaru:

1.             Przesyłka kurierska (FedEx oraz DPD, czas dostawy -jeden dzień roboczy),

2.             Przesyłka paletowa (Geis, czas dostawy -dwa dni robocze),

3.             Przesyłka dostarczona przez kierowcę (głównie przesyłki paletowe, na terenie województwa podkarpackiego bez kosztów wysyłki.

 

Płacenie telefonem
Bez tytułu.png

FORMY PŁATNOŚCI

PŁATNOŚCI GOTÓWKOWE I BEZGOTÓWKOWE

  1. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym lub przy dostarczeniu towaru przez naszego kierowcę (należy wcześniej zgłosić),

  2. Płatność przelewem

  3. Szybkie przelewy poprzez platformę sklepu internetowego: Mastercard, Visa, Blik.